Bursa'nın ilk ve tek sinema rehberi SinemaBursa.com
SinemaBursa.com'u arkadaşına tavsiye et Tavsiye Et
Bugün,  Sinemabursa Kimdir ?

Sinemabursa.com Bursa'nın ilk ve tek Sinema Rehberidir.

Biz, hem mesleğine hem de sinemaya gönül vermiş iki arkadaşız. Sinemabursa.com 'u yapmamızdaki amacımız bu konudaki eksikliği gidermek olmuştur.

Çalışan insanların bir çoğu iş çıkışında sinemaya gitmek istediklerinde hangi sinemada hangi filmin oynadığını bilemedikleri için ya bu isteklerinden vazgeçmekte yada şanslarını deneyerek her hangi bir sinemaya karambole gitmekte ve çoğu zamanda istedikleri filmi 5er 10ar dakikalık sürelerle kaçırmaktadırlar.

Aynı sıkıntıyı biz de çoğu zaman yaşadığımız için çözümü gazetelerde takip etmekte bulduk. Ancak gazete her ihtiyaç duyulduğunda ortalıktan kaybolmakta, zarar görmekte yada bir şekilde problem olmaktaydı. Bunu çözmek için şirketimizin internet sitesinin altında sinema diye bir bölüm açıp gazetelerden edindiğimiz bu bilgileri o siteye aktarmayı uygun gördük.

Tabi yaptığımız bu çalışmayı da yakın çevremize mail ile bildirmeyi ihmal etmedik.

Aradan geçen zaman ile oluşturduğumuz bu sinema sayfasının ziyaretçi sayısının, şirketin sayfalarına oranla çok daha fazla olduğunu gördük. Bu sayfamızdan bahsettiğimiz arkadaşlarımız bir başka arkadaşına, onlarda başka arkadaşlarına sitemizden bahsettiler. Ziyaretçi sayımız bir hayli arttı.

Bu artış bizi o kadar mutlu etti ki ben ve arkadaşım bağımsız bir site yapmaya ve bu bilgileri tüm Bursa'lı sinema severler ile paylaşma kararı verdik.

... ve sinemabursa.com u yaptık.

Dileğimiz tüm Bursa'lı sinema severlerin bu siteden haberdar olması. Bunun için Bursa'daki sinemalar ile yaptığımız görüşmelerimiz ne yazık ki karşılıksız kalmış ve hiç bir destek verilmemiştir.

Tek desteğimiz siz ziyaretçilerimiz olmuştur. Bu yüzden sadece sizin yardımlarınızı bekliyoruz. Sitemizi herkese sizin anlatmanızı ve bu hizmetten herkesin faydalanmasını istiyoruz.

Sinemabursa.com hiç bir menfaat içermemektedir, ticari bir site olmamaktadır. Sitenin tüm masrafları da dahil olmak üzere her şey bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.

Siteniz hakkındaki tüm görüş ve önerilerinizi info@sinemabursa.com adresine bekliyoruz.26.10.2018 tarihli editörün yorumu


Vizyondaki Filmler

Facebook Twitter Bizi takip edin!
Facebook | Twitter