Bursa'nın ilk ve tek sinema rehberi SinemaBursa.com
SinemaBursa.com'u arkadaşına tavsiye et Tavsiye Et
Bugün,  Gizlilik ve Kullanım Şartları

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

www.sinemabursa.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklıdır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız önemle ihtar olunur. Aşağıda yazılı hususların herhangi birinin yasalar çerçevesinde, kanun koyucu, herhangi bir resmi mercii ya da mahkemelerce geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.

Bu sitenin içeriği; metin, grafik, logo, resimler, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, animasyon, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca www.sinemabursa.com veya içerik sağlayıcılarına aittir.

Yukarıda sayılan unsurların www.sinemabursa.com 'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Marka sahibi üçüncü kişi şirketlere ait tüm grafik, logo ile mal ve hizmet isimleri Türkiye'de ve Dünyada tescilli markalar olup, başkaları tarafından hiç bir surette kullanılamaz. Kullanıcıların zihinlerinde karışıklığa yol açacak, iktibas oluşturacak, itibar zedeleyecek şekilde bu markaların benzerleri oluşturulamaz.

Site Kullanımı ve Hukuki Bildirimler hakkındaki tüm görüş ve önerilerinizi info@sinemabursa.com adresine bekliyoruz.26.10.2018 tarihli editörün yorumu


Vizyondaki Filmler

Facebook Twitter Bizi takip edin!
Facebook | Twitter